Bardzo nam miło, że jesteś na naszej stronie internetowej ART-MEDIA. Filmy i zdjęcia tworzą ludzie o wieloletnim doświadczeniu w branży filmowej i fotograficznej. Nasze doświadczenie pozwoli nam stworzyć pamiątkę dla Państwa na całe życie. Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę związaną z filmowaniem i fotografowaniem uroczystości rodzinnych, takich jak: śluby, wesela,komunie oraz inne imprezy okolicznościowe. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem najnowszej generacji, który rejestruje najwyższą jakość dźwięku i obrazu. Filmujemy techniką DSLR (lustrzanki). Chcąc zapewnić najwyższy poziom usług, przy filmowaniu ślubu, wesela, komunii świętej używamy kamer cyfrowych Sony z wymienną optyką i jasnymi obiektywami, a materiał rejestrujemy w jakości 4K lub Full HD. Dysponujemy zewnętrznymi systemami rejestracji dźwięku, dzięki czemu słyszalny dźwięk jest czysty i wyraźny. Do filmowania wykorzystujemy różnego rodzaju stabilizatory. Do filmowania i zdjęć wykorzystujemy drona. Zatrzymujemy dla Was czas, uwieczniamy emocje i przywracamy wspomnienia. Zwracamy uwagę na ważne szczegóły i z przyjemnością realizujemy wizje naszych klientów. Wszystkie materiały z uroczystości ślubu, wesela, komunii świętej, oddajemy państwu na płycie lub pendrive. Zdjęcia są starannie wyselekcjonowane z wielu ujęć wykonanych podczas uroczystości. Przygotowujemy również albumy i foto księgi które są doskonałą pamiątką na długie lata. Sesję zdjęciową wykonujemy po uroczystości w inny dzień niż ślub i wesele, ale również jeśli klient sobie tego życzy wykonujemy plener ślubny w dniu uroczystości. Każda płyta którą dostajecie Państwo ma indywidualny kolorowy nadruk w najwyższej jakości.
Możemy także zaproponować:

Dekoracyjny napis LOVE Podświetlany jest światłem RGB - dzięki któremu możemy dopasować kolorystykę do każdego wystroju imprezy. Jest to wyjątkowa dekoracja nie tylko na salę weselną, ale także na imprezy takie jak: zaręczyny, sesje plenerowe i nie tylko.

Fotobudkę Spraw radość swoim gościom i pozwól chwili trwać wiecznie. Fotobudka świetnie nadaje się na przeróżne imprezy począwszy od wesel po urodziny, eventy firmowe, szkolenia ,wieczory panieńskie,kawalerskie bądź imprezy szkolne . Dzięki niej możecie wykonać serię zabawnych zdjęć przy pomocy wielu rekwizytów

Ciężki dym ,,taniec w chmurach" W naszej ofercie posiadamy również wytwornicę ciężkiego dymu na suchy lód. Maszyna w ciągu kilku sekund pokryje parkiet warstwą obłoków dzięki temu można uatrakcyjnić pierwszy taniec Państwa Młodych, którzy będą mieli wrażenie, że tańczą w chmurach.
weddingphotos-icon2

FILMOWANIE

weddingphotos-icon1

FOTOGRAFIA

home_weddingphotos_icon6

FOTOBUDKA

LOVE

Napis LOVE

weddingphotos-icon3

Film i zdjęcia z drona